Sülearvuti HP 255R G10 CPU AMD RyzenT 5 7535U 2.9 GHz 15.6 " 1920 x 1080 pixels RAM 8 GB DDR5-SDRAM SSD 512 GB Discrete graphics
Sülearvuti HP 255R G10 CPU AMD RyzenT 5 7535U 2.9 GHz 15.6 " 1920 x 1080 pixels RAM 8 GB DDR5-SDRAM SSD 512 GB Discrete graphics
Tootekood: B9YQ0ET GTIN: 199764743503
Pakkumised
518,00 € | |||
518,90 € | |||
522,20 € | |||
536,42 € | |||
499,70 € | |||
512,02 € | |||
527,42 € +0,31 € | |||
530,90 € | |||
539,00 €* | |||
544,87 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B9YQ0ET |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 499.70 |
| Max. hind | 599.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-30 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib