Sülearvuti HP 255R G10 CPU AMD RyzenT 5 7535U 2.9 GHz 15.6 " 1920 x 1080 pixels RAM 8 GB DDR5-SDRAM SSD 512 GB Discrete graphics
Sülearvuti HP 255R G10 CPU AMD RyzenT 5 7535U 2.9 GHz 15.6 " 1920 x 1080 pixels RAM 8 GB DDR5-SDRAM SSD 512 GB Discrete graphics
Tootekood: B9YQ0ET GTIN: 199764743503
Pakkumised
518,90 € | |||
519,60 € | |||
480,25 € +1,35 € | |||
482,60 € −1,00 € | |||
512,50 € −1,00 € | |||
516,19 € −1,04 € | |||
516,79 € | |||
530,90 €* | |||
530,90 € | |||
530,90 € | |||
530,90 €* | |||
535,16 € | |||
559,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B9YQ0ET |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 480.25 |
| Max. hind | 609.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-30 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib