Mälu Patriot Viper Gaming RGB Elite 5 Ultra DDR5-6400 RAM 2x16GB CL32 AMD EXPO Intel XMP 3.0 black
Tootekood: VEUR532G6432K GTIN: 4711378430110
Pakkumised
590,59 € | |||
600,17 € | |||
607,04 € | |||
607,50 € | |||
631,60 € | |||
646,72 € | |||
667,40 € +1,50 € | |||
784,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VEUR532G6432K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6400MHz (PC5-51200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 590.59 |
| Max. hind | 784.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib