Mälu Patriot Viper Venom DIMM 16GB DDR5-6000 (2x8GB) Dual-Kit PVV516G600C36K
Tootekood: PVV516G600C36K GTIN: 4711378432107
Pakkumised
236,48 € −0,41 € | |||
255,12 € −0,44 € | |||
262,10 € | |||
232,10 € −0,39 € | |||
240,30 € −0,15 € | |||
244,11 € −60,05 € | |||
251,90 € −0,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVV516G600C36K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 232.10 |
| Max. hind | 369.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib