Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 5410 i5-10310U 8GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Used
Tootekood: 5410I5-10310U8G256SSD15,6FHDW11P GTIN: 5901443357834
Pakkumised
206,35 € +0,75 € | |||
221,13 € −0,22 € | |||
221,50 € −0,20 € | |||
222,80 € | |||
234,25 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5410I5-10310U8G256SSD15,6FHDW11P |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 206.35 |
| Max. hind | 234.25 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib