Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T460 i5-6300U 8GB 240GB SSD 14" FHD Win10pro USED US QWERTY Used
Tootekood: T460I5-6300U8G240SSD14"FHDW10P GTIN: 5901443268383
Pakkumised
142,00 € +0,55 € | |||
151,64 € −0,15 € | |||
151,90 € | |||
152,70 € −0,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | T460I5-6300U8G240SSD14"FHDW10P |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 240GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 142.00 |
| Max. hind | 164.91 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib