Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 7490 i5-8350U 8GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Used
Tootekood: DELL7490I5-8350U8G256SSD14FHDW1 GTIN: 5901443357803
Pakkumised
176,85 € +0,60 € | |||
189,55 € −0,17 € | |||
189,80 € −0,10 € | |||
190,80 € −0,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DELL7490I5-8350U8G256SSD14FHDW1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 176.85 |
| Max. hind | 202.73 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib