Kasutatud sülearvuti Lenovo X1 Carbon Gen. 8th i5-10210U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro USED US QWERTY Used
Tootekood: X1CARBONG8I5-10210U16G256SSD14FHD GTIN: 5901443357643
Pakkumised
386,10 € +1,30 € | |||
412,50 € −0,40 € | |||
413,85 € −0,38 € | |||
416,60 € −0,40 € | |||
422,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1CARBONG8I5-10210U16G256SSD14FHD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 386.10 |
| Max. hind | 422.70 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib