Kasutatud sülearvuti Lenovo X1 Carbon Gen. 8th i5-10210U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro USED US QWERTY Used
Tootekood: X1CARBONG8I5-10210U16G256SSD14FHD GTIN: 5901443357643
Pakkumised
295,55 € | |||
301,08 € | |||
318,67 € | |||
319,10 € | |||
329,38 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1CARBONG8I5-10210U16G256SSD14FHD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 295.55 |
| Max. hind | 329.38 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib