Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 5430 i5-1245U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro USED US QWERTY Used
Tootekood: DELL5430I5-1245U16G256SSD14"FHDW11P GTIN: 5901443357728
Pakkumised
353,70 € −13,50 € | |||
379,09 € −0,37 € | |||
379,60 € −0,30 € | |||
397,60 € −0,30 € | |||
403,97 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DELL5430I5-1245U16G256SSD14"FHDW11P |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 353.70 |
| Max. hind | 403.97 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib