Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s G2 i7-1185G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro USED US QWERTY Used
Tootekood: THINKPADT14SI7-1185G716G256SSD14FHD GTIN: 5901443357780
Pakkumised
383,15 € +1,25 € | |||
409,30 € −0,40 € | |||
410,69 € −0,38 € | |||
413,50 € −0,30 € | |||
419,58 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | THINKPADT14SI7-1185G716G256SSD14FHD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 383.15 |
| Max. hind | 419.58 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib