Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 5530 i5-1235U 16GB 256GB SSD 15" FHD Win11pro USED Used
Tootekood: DELL55305-1235U16G256SSD15"FHDW11P GTIN: 5901443357889
Pakkumised
456,85 € +1,55 € | |||
488,10 € −0,40 € | |||
488,50 € −0,40 € | |||
489,66 € −0,47 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DELL55305-1235U16G256SSD15"FHDW11P |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 456.85 |
| Max. hind | 497.65 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib