Kasutatud sülearvuti Lenovo YOGA X13 G3 i7-1265U 16GB 256GB SSD 13,3" FHD Win11pro Used US QWERTY
Tootekood: X13I7-1265U16G256SSD13FHDW11P GTIN: 5901443357957
Pakkumised
486,00 € +1,60 € | |||
519,20 € −0,50 € | |||
520,94 € −0,49 € | |||
528,56 € | |||
603,57 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X13I7-1265U16G256SSD13FHDW11P |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 486.00 |
| Max. hind | 603.57 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib