Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 5440 i5-1350P 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro USED Used
Tootekood: DELL5440I5-1345U16G512SSD14"FHDW11P GTIN: 5901443358008
Pakkumised
456,85 € +1,55 € | |||
488,10 € −0,40 € | |||
488,50 € −0,40 € | |||
489,66 € −0,47 € | |||
497,65 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DELL5440I5-1345U16G512SSD14"FHDW11P |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 456.85 |
| Max. hind | 497.65 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib