Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T490 i7-8665U 32GB 512GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro USED Used
Tootekood: T490I7-8665U32G512SSD14FHDW11P GTIN: 5901443357995
Pakkumised
324,25 € +1,15 € | |||
347,51 € −0,32 € | |||
347,90 € −0,40 € | |||
357,13 € | |||
417,14 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | T490I7-8665U32G512SSD14FHDW11P |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 324.25 |
| Max. hind | 417.14 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib