Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 9430 i7-1265U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro USED Unpacked
Tootekood: DELL9430I7-1265U16G512SSD14"FHDW11P GTIN: 5901443358046
Pakkumised
456,35 € +0,10 € | |||
492,30 € +0,10 € | |||
493,94 € +0,04 € | |||
503,04 € +0,07 € | |||
505,78 € −0,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DELL9430I7-1265U16G512SSD14"FHDW11P |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 456.35 |
| Max. hind | 505.78 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib