Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen.6 i7-1185G7 32GB 512GB SSD 14" WUXGA(touch) Win11pro USED US QWERTY Used
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen.6 i7-1185G7 32GB 512GB SSD 14" WUXGA(touch) Win11pro USED US QWERTY Used
Tootekood: X1YOGAG6I7-1185G732G512SSD14WUXGA GTIN: 5901443358039
Pakkumised
558,35 € +1,90 € | |||
576,00 € | |||
598,20 € −0,60 € | |||
600,23 € −0,59 € | |||
601,45 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1YOGAG6I7-1185G732G512SSD14WUXGA |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 558.35 |
| Max. hind | 601.45 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib