Sülearvuti Acer Laptop Aspire Go i7-13620 H 15,6 16GB 512GB NoOS
Tootekood: NX.J6SEX.00R GTIN: 4711474473219
Pakkumised
620,60 € +0,40 € | |||
627,56 € | |||
654,23 € | |||
654,60 € | |||
655,10 € | |||
658,50 € | |||
666,02 € | |||
669,00 € | |||
709,23 € | |||
722,46 € +0,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.J6SEX.00R |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 620.60 |
| Max. hind | 722.46 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib