Sülearvuti DELL 16 AG FHD+ i5-120U 8GB 512GB Intel Graphics Ubuntu ENG KB FP Black 3Y Warranty
Tootekood: DC16250_RPLU-R_015_UBU GTIN: 2000001387856
Pakkumised
747,57 € | |||
757,42 € | |||
763,60 € | |||
777,70 € | |||
810,00 € +24,30 € | |||
744,20 € | |||
779,50 € | |||
826,77 € +27,77 € | |||
859,32 € −3,18 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC16250_RPLU-R_015_UBU |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 744.20 |
| Max. hind | 889.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib