Sülearvuti DELL Pro Essential 14 AG FHD+ i5-120U 16GB 512GB ENG backlit
Tootekood: PV14250_RPLR_002_UBU_3YPSNO GTIN: 2000001392102
Pakkumised
550,88 € | |||
558,14 € | |||
563,29 € | |||
574,55 € | |||
601,00 € +18,03 € | |||
548,35 € | |||
577,20 € | |||
589,00 € −160,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14250_RPLR_002_UBU_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 548.35 |
| Max. hind | 839.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib