Sülearvuti DELL Pro Essential 14 AG FHD+ i3-100U 8GB 512GB Intel Graphics Win11 Pro ENG FP Silver 3Y ProSupport
Tootekood: PV14250_RPLR_004_3YPSNO GTIN: 2000001392096
Pakkumised
553,40 € | |||
560,69 € | |||
565,90 € | |||
577,16 € | |||
604,00 € +18,12 € | |||
550,90 € | |||
565,90 € | |||
579,80 € | |||
589,00 €* | |||
589,00 €* | |||
782,33 € −3,22 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14250_RPLR_004_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 550.90 |
| Max. hind | 782.33 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib