Sülearvuti DELL Pro Essential 14 AG FHD+ i3 8GB 512GB Intel Ubuntu ENG Backlit KBD FP Silver 3Y ProSupport
Tootekood: PV14250_RPLR_004_UBU_3YPSNO GTIN: 2000001392072
Pakkumised
477,77 € | |||
484,06 € | |||
488,89 € | |||
503,74 € | |||
523,00 € +20,92 € | |||
475,60 € | |||
500,60 € | |||
589,00 € +100,11 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14250_RPLR_004_UBU_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 475.60 |
| Max. hind | 649.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib