Sülearvuti DELL Pro Essential 14 AG FHD+ i7-150U 16GB 512GB Intel Ubuntu ENG backlit FP Silver 3Y ProSupport
Tootekood: PV14250_RPLR_008_UBU_3YPSNO GTIN: 2000001392164
Pakkumised
881,16 € | |||
892,76 € | |||
899,60 € | |||
915,68 € | |||
950,00 € +28,50 € | |||
877,15 € | |||
884,06 € | |||
918,80 € | |||
919,00 €* | |||
919,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14250_RPLR_008_UBU_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 877.15 |
| Max. hind | 1109.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib