Sülearvuti DELL Pro Essential 14 AG FHD+ AMD Ryzen 5 16GB 512GB Radeon Ubuntu ENG BL KB FP Black
Tootekood: PV14255_HWK_551_UBU_3YPSNO GTIN: 2000001392195
Pakkumised
490,37 € | |||
496,83 € | |||
501,70 € | |||
516,88 € | |||
536,00 € | |||
488,15 € | |||
501,70 € | |||
513,80 € | |||
679,00 €* | |||
679,00 €* | |||
782,18 € +1,39 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14255_HWK_551_UBU_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 488.15 |
| Max. hind | 782.18 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib