Sülearvuti DELL Pro Essential 14 AG 14" FHD+ i5 16GB 512GB ENG Silver
Tootekood: PV14250_RPLR_002_HOM_3YPSNO GTIN: 2000001392119
Pakkumised
779,69 € | |||
800,41 € | |||
808,01 € | |||
842,70 € | |||
762,08 € | |||
768,47 € | |||
802,50 € | |||
809,00 €* | |||
907,12 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14250_RPLR_002_HOM_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 762.08 |
| Max. hind | 919.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib