Sülearvuti Acer Notebook Extensa EX014-71 14"
Tootekood: NX.EJQEP.001 GTIN: 4711474101280
Pakkumised
708,15 € −1,45 € | |||
717,25 € | |||
737,73 € −2,74 € | |||
743,03 € +0,50 € | |||
747,79 € +0,49 € | |||
748,80 € | |||
749,10 € +0,60 € | |||
762,00 € +22,86 € | |||
784,66 € −2,89 € | |||
789,00 €* −10,00 € | |||
789,00 €* −10,00 € | |||
823,38 € −1,72 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.EJQEP.001 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 708.15 |
| Max. hind | 829.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib