Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL Intel Core 5 210H Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax)
Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL Intel Core 5 210H Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax)
Tootekood: 21SH008GRI GTIN: 198156167453
Pakkumised
775,81 € +0,61 € | |||
715,85 € −0,70 € | |||
719,08 € +2,41 € | |||
751,39 € +0,58 € | |||
756,80 € +2,50 € | |||
763,20 € +0,96 € | |||
764,70 € +0,60 € | |||
770,39 € +2,43 € | |||
770,88 € +0,62 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SH008GRI |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 715.85 |
| Max. hind | 989.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib