Sülearvuti Lenovo TB 16 G9 R5-220/16" WUXGA/16GB/512GB SSD/W11P/ENG
Tootekood: 21UT004KMH GTIN: 199273307050
Pakkumised
913,77 € | |||
923,90 € | |||
927,59 € | |||
888,96 € | |||
908,73 € | |||
918,30 € | |||
919,94 € | |||
930,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21UT004KMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB4 | Jah |
| Min. hind | 888.96 |
| Max. hind | 1029.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib