Sülearvuti DELL Pro 14 Essential PV14255 14' 2K AMD Ryzen 7 16GB 250GB Carbon Black
Tootekood: PV14255_HWK_550_NOFP_3YPSNO GTIN: 2000001405550
Pakkumised
757,62 € −7,42 € | |||
771,21 € | |||
785,48 € | |||
818,00 € | |||
751,70 € | |||
768,66 € −45,34 € | |||
787,40 € | |||
789,00 €* | |||
789,00 €* | |||
1022,48 € +1,84 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14255_HWK_550_NOFP_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 250GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 751.70 |
| Max. hind | 1022.48 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib