Sülearvuti DELL Pro 14 Essential PV14255 14' 2K AMD Ryzen 7 16GB 250GB
Tootekood: PV14255_HWK_550_UBU_NOFP_3YPSNO GTIN: 2000001405543
Pakkumised
629,04 € | |||
631,14 € −6,18 € | |||
642,90 € | |||
655,28 € | |||
685,00 € | |||
626,20 € | |||
658,90 € | |||
669,00 €* | |||
669,00 € −10,00 € | |||
669,00 €* | |||
867,38 € +1,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV14255_HWK_550_UBU_NOFP_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 250GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 626.20 |
| Max. hind | 867.38 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib