Sülearvuti Asus TUF Gaming A14 FA401UM-RG014 Ryzen 7 260 14.0" 2.5K 165Hz IPS-level 400nits AG 16GB LPDDR5X SSD512 GeForce RTX 5060
Sülearvuti Asus TUF Gaming A14 FA401UM-RG014 Ryzen 7 260 14.0" 2.5K 165Hz IPS-level 400nits AG 16GB LPDDR5X SSD512 GeForce RTX 5060
Tootekood: FA401UM-RG014 GTIN: 4711636247146
Pakkumised
1444,20 € +1,20 € | |||
1320,65 € −1,25 € | |||
1342,51 € +4,51 € | |||
1373,74 € +1,09 € | |||
1399,80 € +4,70 € | |||
1400,05 € +4,47 € | |||
1402,25 € +1,14 € | |||
1412,90 €* −1,50 € | |||
1412,90 €* −1,50 € | |||
1414,20 € +1,30 € | |||
1440,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FA401UM-RG014 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1320.65 |
| Max. hind | 1789.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib