Sülearvuti Asus TUF Gaming A14 FA401UH-RG018 Ryzen 7 260 14.0" 2.5K 165Hz IPS-level 400nits AG 16GB LPDDR5X SSD512 GeForce RTX 5050
Sülearvuti Asus TUF Gaming A14 FA401UH-RG018 Ryzen 7 260 14.0" 2.5K 165Hz IPS-level 400nits AG 16GB LPDDR5X SSD512 GeForce RTX 5050
Tootekood: FA401UH-RG018 GTIN: 4711636247122
Pakkumised
1212,79 € +0,99 € | |||
1108,35 € −1,05 € | |||
1126,71 € +3,78 € | |||
1158,31 € +0,92 € | |||
1174,80 € +3,90 € | |||
1185,90 €* −1,00 € | |||
1185,90 €* −1,00 € | |||
1186,90 € +1,00 € | |||
1188,27 € +3,78 € | |||
1207,87 € +0,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FA401UH-RG018 |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1108.35 |
| Max. hind | 1499.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib