Sülearvuti HP ProBook 4 G1iR 16-inch Notebook PC Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi
Sülearvuti HP ProBook 4 G1iR 16-inch Notebook PC Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi
Tootekood: D0MG6ET GTIN: 199764931658
Pakkumised
935,20 € +0,70 € | |||
865,35 € +2,90 € | |||
897,41 € +0,70 € | |||
900,00 € | |||
915,90 € −3,60 € | |||
916,84 € | |||
919,00 €* | |||
919,00 €* | |||
930,26 € +0,76 € | |||
1158,30 € +4,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D0MG6ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 865.35 |
| Max. hind | 1189.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib