Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 R7 250 14" WUXGA 16GB 512GB Nordic black
Tootekood: 21T00067MX GTIN: 199274030964
Eripakkumised
Pakkumised
1081,49 € | |||
1099,90 € | |||
1108,27 € | |||
1119,38 € | |||
1073,00 € | |||
1098,82 € | |||
1113,40 € | |||
1186,47 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21T00067MX |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| HDMI | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1073.00 |
| Max. hind | 1239.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib