Sülearvuti Lenovo V15 G5 IRL i3-1315U 15.6" FHD TN 250nits AG 8GB DDR5 5200 SSD512 Intel UHD Graphics LAN Cam720p 47Wh NoOS Busines
Sülearvuti Lenovo V15 G5 IRL i3-1315U 15.6" FHD TN 250nits AG 8GB DDR5 5200 SSD512 Intel UHD Graphics LAN Cam720p 47Wh NoOS Busines
Tootekood: 83GW006MPB GTIN: 199271997147
Pakkumised
441,70 € +0,40 € | |||
406,75 € −0,40 € | |||
407,37 € +1,36 € | |||
434,90 €* −0,40 € | |||
434,90 €* −0,40 € | |||
435,30 € +0,40 € | |||
435,30 € +6,30 € | |||
436,73 € +0,36 € | |||
436,80 € +0,96 € | |||
440,23 € +0,34 € | |||
446,36 € +1,39 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW006MPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 406.75 |
| Max. hind | 589.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib