Sülearvuti Lenovo V15 G5 IRL i3-1315U 15.6" FHD TN 250nits AG 8GB DDR5 5200 SSD512 Intel UHD Graphics LAN Cam720p 47Wh NoOS Busines
Sülearvuti Lenovo V15 G5 IRL i3-1315U 15.6" FHD TN 250nits AG 8GB DDR5 5200 SSD512 Intel UHD Graphics LAN Cam720p 47Wh NoOS Busines
Tootekood: 83GW006MPB GTIN: 199271997147
Pakkumised
449,70 € −1,40 € | |||
413,55 € −1,25 € | |||
415,82 € −1,24 € | |||
422,75 € −0,03 € | |||
446,20 € −1,30 € | |||
447,36 € −0,96 € | |||
447,50 €* +0,10 € | |||
447,50 €* +0,10 € | |||
447,50 € +0,10 € | |||
447,65 € −1,34 € | |||
450,40 € −1,24 € | |||
453,91 € +1,40 € | |||
457,18 € −1,32 € | |||
539,93 € +92,53 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW006MPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 413.55 |
| Max. hind | 609.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib