Sülearvuti DELL Pro 15 Essential PV15255, 15.6" FHD, AMD Ryzen 3 7320U, 8GB
Tootekood: PV15255_MDO_851_HOM_3YPSNO GTIN: 2000001392263
Pakkumised
538,27 € | |||
545,36 € | |||
550,50 € | |||
561,53 € | |||
588,00 € +17,64 € | |||
535,80 € | |||
563,90 € | |||
569,00 €* | |||
569,00 €* | |||
574,60 € +16,76 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15255_MDO_851_HOM_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 535.80 |
| Max. hind | 689.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib