Sülearvuti DELL Pro 15 Essential PV15255 15.6" FHD AMD Ryzen 5 7520U 8GB LPDDR5
Tootekood: PV15255_MDO_850_HOM_3YPSNO GTIN: 2000001392294
Pakkumised
568,53 € | |||
576,02 € | |||
581,30 € | |||
592,78 € | |||
620,00 € +18,60 € | |||
565,95 € | |||
574,60 € −224,40 € | |||
595,60 € | |||
599,00 €* | |||
599,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15255_MDO_850_HOM_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 565.95 |
| Max. hind | 719.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib