Sülearvuti DELL Pro 15 Essential PV15255, 15.6', FHD, Ryzen 3 7320U, 8GB LPDDR5, Carbon Black
Tootekood: PV15255_MDO_851_3YPSNO GTIN: 2000001392270
Pakkumised
578,61 € | |||
586,23 € | |||
591,60 € | |||
603,20 € | |||
631,00 € +18,93 € | |||
576,00 € | |||
606,20 € | |||
609,00 €* | |||
609,00 €* | |||
611,00 € −188,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15255_MDO_851_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 576.00 |
| Max. hind | 739.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib