Sülearvuti Asus UM3406GA-QD002W 14' FHD AMD Ryzen 16GB SSD WAE G2
Tootekood: 90NB17R1-M00020 GTIN: 4711636430296
Pakkumised
1046,00 € | |||
1103,02 € | |||
1117,55 € | |||
1125,50 € | |||
1133,98 € | |||
1145,57 € | |||
1052,80 € | |||
1089,55 € +1,41 € | |||
1093,35 € +1,45 € | |||
1125,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB17R1-M00020 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 16GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1046.00 |
| Max. hind | 1569.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib