Sülearvuti Asus ROG Flow Z13 GZ302EA-RU089 Ryzen AI MAX+ 395 13.4" 2.5K Touch 180Hz IPS-level 500nits Glossy 64GB LPDDR5X 8000 SSD1
Sülearvuti Asus ROG Flow Z13 GZ302EA-RU089 Ryzen AI MAX+ 395 13.4" 2.5K Touch 180Hz IPS-level 500nits Glossy 64GB LPDDR5X 8000 SSD1
Tootekood: GZ302EA-RU089 GTIN: 4711636091329
Pakkumised
2678,00 € +2,20 € | |||
2472,40 € −2,35 € | |||
2493,43 € +8,37 € | |||
2496,91 € | |||
2522,68 € +2,04 € | |||
2588,61 € +8,29 € | |||
2604,40 € +2,14 € | |||
2626,50 € +2,10 € | |||
2649,00 € +50,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GZ302EA-RU089 |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI Max+ |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Min. hind | 2472.40 |
| Max. hind | 3219.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib