Sülearvuti HP 255R G10 15.6 FHD AMD R5-7535U 8GB 512GB AMD Radeon ENG
Tootekood: B9YQ4ET GTIN: 199764743510
Pakkumised
531,70 € +0,50 € | |||
480,40 € +1,00 € | |||
485,60 € −5,40 € | |||
488,90 € +1,64 € | |||
512,50 € −6,70 € | |||
521,61 € +0,40 € | |||
522,40 € +0,50 € | |||
536,42 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B9YQ4ET |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 480.40 |
| Max. hind | 709.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib