Sülearvuti Asus Vivobook 17 X1704VA-AU1068W Core 5 120U 17.3" FHD IPS-level Panel 60Hz 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W
Sülearvuti Asus Vivobook 17 X1704VA-AU1068W Core 5 120U 17.3" FHD IPS-level Panel 60Hz 250nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics W
Tootekood: X1704VA-AU1068W GTIN: 4711636375887
Pakkumised
770,10 € +1,90 € | |||
704,67 € | |||
715,49 € | |||
717,55 € +0,60 € | |||
719,63 € +1,76 € | |||
737,11 € | |||
749,00 €* | |||
749,00 €* | |||
749,50 € | |||
777,53 € +1,87 € | |||
778,17 € +1,91 € | |||
802,70 € +53,70 € | |||
809,64 € +0,14 € | |||
862,41 € +0,15 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1704VA-AU1068W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 704.67 |
| Max. hind | 989.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib