Sülearvuti Asus ROG Strix G16 G615LW-U9321W Intel Core Ultra 9 275HX Laptop 40.6 cm (16") WQXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA Ge
Sülearvuti Asus ROG Strix G16 G615LW-U9321W Intel Core Ultra 9 275HX Laptop 40.6 cm (16") WQXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA Ge
Tootekood: G615LW-U9321W GTIN: 4711387940808
Pakkumised
3019,71 € −0,29 € | |||
3139,80 € +8,90 € | |||
3149,00 €* −10,00 € | |||
3149,00 €* −10,00 € | |||
3151,65 € +3,35 € | |||
3151,65 € +136,22 € | |||
3159,00 € | |||
3214,70 € +55,70 € | |||
3224,69 € +175,71 € | |||
3273,34 € +140,29 € | |||
3335,50 € −95,80 € | |||
3345,66 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G615LW-U9321W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 9 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 3019.71 |
| Max. hind | 3899.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib