Sülearvuti HP 17-cp3216nw AMD Ryzen™ 7 7730U Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD Display 16 GB DDR4 SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax)
Sülearvuti HP 17-cp3216nw AMD Ryzen™ 7 7730U Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD Display 16 GB DDR4 SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax)
Tootekood: C2EY6EA GTIN: 199485325538
Pakkumised
681,60 € −2,00 € | |||
603,83 € −0,13 € | |||
626,00 € | |||
630,38 € −1,89 € | |||
632,00 € | |||
636,42 € | |||
645,30 €* | |||
645,30 € | |||
645,30 €* | |||
682,81 € −1,99 € | |||
683,71 € | |||
698,84 € +0,74 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C2EY6EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 603.83 |
| Max. hind | 879.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib