Sülearvuti Asus Vivobook S16 S3607VA-RP097W Core 5 210H 16.0" WUXGA IPS-level Panel 144Hz 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel UHD Gra
Sülearvuti Asus Vivobook S16 S3607VA-RP097W Core 5 210H 16.0" WUXGA IPS-level Panel 144Hz 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel UHD Gra
Tootekood: S3607VA-RP097W GTIN: 4711636263221
Pakkumised
763,00 € +0,60 € | |||
703,95 € −0,65 € | |||
707,09 € +2,37 € | |||
739,43 € +0,57 € | |||
744,20 € +16,20 € | |||
749,00 €* | |||
749,00 €* | |||
751,90 € +0,50 € | |||
757,78 € +2,41 € | |||
758,05 € +0,62 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | S3607VA-RP097W |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 703.95 |
| Max. hind | 969.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib