Sülearvuti HP Pavilion 16-ag0007nw AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 40.6 cm (16") 2K Display 16 GB LPDDR5 SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.1
Sülearvuti HP Pavilion 16-ag0007nw AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 40.6 cm (16") 2K Display 16 GB LPDDR5 SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.1
Tootekood: B89TJEA GTIN: 198990480275
Pakkumised
683,30 € +0,49 € | |||
629,95 € −0,55 € | |||
630,37 € +2,11 € | |||
662,84 € +0,52 € | |||
669,00 € | |||
669,00 € | |||
670,40 € +0,60 € | |||
671,00 € | |||
678,35 € +0,55 € | |||
679,54 € +2,14 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B89TJEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 629.95 |
| Max. hind | 869.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib