Sülearvuti HP Pavilion 16-ag0007nw AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 40.6 cm (16") 2K Display 16 GB LPDDR5 SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.1
Sülearvuti HP Pavilion 16-ag0007nw AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 40.6 cm (16") 2K Display 16 GB LPDDR5 SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.1
Tootekood: B89TJEA GTIN: 198990480275
Pakkumised
681,60 € −2,00 € | |||
630,15 € −1,85 € | |||
630,38 € −1,89 € | |||
635,15 € −0,06 € | |||
665,91 € −1,90 € | |||
671,00 € | |||
673,70 € −2,00 € | |||
675,70 €* +0,10 € | |||
675,70 €* +0,10 € | |||
681,67 € −2,04 € | |||
682,81 € −1,99 € | |||
719,44 € +2,35 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B89TJEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 630.15 |
| Max. hind | 879.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib