Sülearvuti HP 15-fd1063nw Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD Display 24 GB DDR5 SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.1
Sülearvuti HP 15-fd1063nw Intel Core Ultra 7 155H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD Display 24 GB DDR5 SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.1
Tootekood: CX5C8EA GTIN: 199764732002
Pakkumised
805,80 € +1,99 € | |||
751,05 € +0,60 € | |||
753,23 € +1,85 € | |||
754,74 € +0,92 € | |||
763,12 € | |||
789,59 € +1,85 € | |||
802,70 €* +0,90 € | |||
802,70 €* +0,90 € | |||
805,40 € +2,00 € | |||
812,50 € | |||
813,19 € +1,96 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CX5C8EA |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 12GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 751.05 |
| Max. hind | 1039.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib