Sülearvuti Asus Vivobook 17 X1704VA-AU1069W Core i5-120U 17.3" FHD IPS-level display 60Hz 250 nits AG 16GB 512GB SSD Intel Graphics
Sülearvuti Asus Vivobook 17 X1704VA-AU1069W Core i5-120U 17.3" FHD IPS-level display 60Hz 250 nits AG 16GB 512GB SSD Intel Graphics
Tootekood: X1704VA-AU1069W GTIN: 4711636375900
Pakkumised
770,10 € +1,90 € | |||
717,55 € +0,60 € | |||
719,63 € +1,76 € | |||
723,38 € +0,88 € | |||
736,49 € +1,50 € | |||
758,18 € +1,78 € | |||
771,90 € +1,80 € | |||
777,53 € +1,87 € | |||
778,17 € +1,91 € | |||
802,70 € +53,70 € | |||
839,00 € | |||
839,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X1704VA-AU1069W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 717.55 |
| Max. hind | 989.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib